Sherbime IT Durres

Zgjidhje te qendrueshme per biznese ne fushen e IT

Nga sherbimet me te thjeshta , siguria kibernetike dhe asistence teknike ne terren ne qarkun e Durrësit dhe Golemit

IT Durres
IT Durres
Vite Eksperience20+Vite Eksperience
Klientë të Kënaqur450+Klientë të Kënaqur
Webfaqe Lancuar350+Webfaqe Lancuar
Biznese ne Mirëmbajtje100+Biznese ne Mirëmbajtje
IT Durres - Agjensi Dixhitale per marketing dhe sherbime IT
ka ardhur koha ti jepni markes tuaj nje emer

IT Durres - Agjensi Dixhitale per marketing dhe sherbime IT

Kane ikur ditet ku rreklamat u benin ne radio apo gazeta. Sot ka ardhur koha qe secili biznes te posedoje nje website . IT Durres i vjen ne ndihme cdo biznesi per te rritur shikueshmerine nga kliente potencial dhe krijimin e nje prezence dominuese online.

Si nje Agjensi me sherbime te plota, ne ju mundesojme bizneseve konsultimin, ndertimin dhe marketingun e nje webfaqje si dhe munesojme qe biznesi juaj te jete konkurues

Është koha për tu prezantuar me audiencën e duhur. Është koha për tu dukur.

perse te zgjidhi it durres

Shërbime IT ,Website , Marketing Dixhital dhe Siguri Kibernetike.

ne jemi të vendosur të ofrojmë shërbime të nivelit më të lartë në hartimin dhe zhvillimin e uebit, ikonen e markës, krijimin e përmbajtjes, marketingun dixhital dhe hostimin ne menyre qe te të ndihmojme bizneset, të mëdha dhe të vogla, të rrisin shikueshmërinë e tyre në internet dhe të përcjellin mesazhin e tyre mes mijëra kompanive konkurrente.

ne ju japim zgjidhje kompanive lokale ne zgjidhjen e problemeve qe mund te hasin ne rrjet , wifi, kompjuter, printer apo ne lidhje me programet qe perdorin

eksperienca shumevjecare dhe kujdesi ne detaje na ben te pazevendesueshem

Shërbime IT ,Website , Marketing Dixhital dhe Siguri Kibernetike.

Top Sherbimet tona

disa nga top sherbimet qe ne ofrojme

IT Consultation

IT Consultation

Ne i kuptojnë kërkesat e klientëve duke menaxhuar problemet teknike, gjithashtu ofrojnë trajnime dhe mbështetje.

Data Security

Data Security

Sigurojme llojet e ndryshme të sigurisë së të dhënave tuaja konfidenciale gjithashtu sigurinë e harduerit dhe softuerit

Digital Marketing

Digital Marketing

Monitorim dhe strategji marketingu duke perdorur mjete dixhitale. Marketing me email, rjete sociale , i brendshem dhe me material cilesor.

Web Development

Web Development

Krijimin e faqeve të internetit , mirëmbajtjen teknike të faqes , performancen ,hostimin dhe SEO

Zgjidhje të përsosur për çdo biznes startup.
Cfare ne Ofrojme per Startups.

Zgjidhje të përsosur për çdo biznes startup.

ne ju ndihmojme te zgjidhni dhe te perdorni teknollogjine me te pershtatshme ne kosto dhe kualitet per biznesin tuaj . gjithshtu ju vijme ne ndighme qe te arrini nje audience sa me te ghere dhe te jeni konkurrues me kompanite e tjera

Nje ndalese e vetme per te gjitha sherbimet qe i duhen biznesit tuaj ne te gjithe sektorin e IT-së

Dizajnimi dhe zhvillimi i webi në internet. * Dizajnimi/Grafika e Logos. * Broshura/Katalogë. etj...

Lista e Kategorive te Uebeve me te cilat punojme

 • Udhëtime
 • Turizëm
 • Transport & Llogjistike
 • Kujdesi Shëndetësor
 • Klinika Dentare
 • Klinika Private
 • Uebsajti Mjekësor
 • Uebsajti i Stomatologjisë
 • Website Listimesh
 • Pronave të paluajtshme
 • Blogje & Forume
 • Classifieds , Njoftime & Shpallje
 • Hotele
 • Restorante
 • Piceri
 • Lounge BAR
 • Uebfaqe Pune
 • Revista & Gazeta
 • Uebfaqe argëtimi
 • E-commerce , Dyqane Online
 • Uebfaqe Rezervimesh
 • Uebfaqe Avokatësh
 • Artistë, Aktorë & Kërcimtarë
 • Modë dhe Veshje
 • Model & Modele